DAF – i żadna podróż nie jest straszna

Wraz z rozwojem technologicznym i coraz większym zapotrzebowaniem na najnowocześniejsze samochody ciężarowe oczekiwania klientów ciągle rosną. Na rynku istnieje jednak firma, która nie stoi w miejscu i porusza się na przód przecierając nie odkryte dotąd szlaki – jest nią firma zajmująca się produkcją ekonomicznych i również ekskluzywnych ciężarówek – marka DAF. Powstała ona w 20 wieku i jest holenderskim producentem, którego cenią sobie wszyscy przedsiębiorcy posiadający samochody ciężarowe. Wszystko zaczęło się jednak od przyczep, a następnie produkcji ciężarówek do celów wojennych podczas 2 wojny światowej. Po niej firma przemieniła się i rozpoczęła produkcję ciężarówek mających przewozić cenne towary z jednego punktu do drugiego… I tak już zostało.

 

DAF – ulubieniec polskich przewoźników

DAF jest nie bez przyczyny tak popularny w środowisku polskich przedsiębiorców. Po zsumowaniu wyników firmy ukazał się fakt, że to właśnie Polacy kupują najwięcej ciężarówek od zachodnich przyjaciół dając im bardzo pokaźne dochody. Jednak nie są oni dłużni i dostarczają nam naprawdę solidnych ciężarówek, które nie zawodzą na drodze, a dodatkowo są bardzo ekonomiczne. DAF XF jest najpopularniejszym modelem jaki można spotkać na rodzimych drogach. Firma skupia się na filarze każdego kierownika floty samochodów ciężarowych jakim jest ekonomia jazdy. Paliwo w dzisiejszych czasach kosztuje bardzo dużo pieniędzy, stąd ciągłe naciskania na redukcje jego spalania u pracowników. Jednak nie zawsze mają oni wpływ na ten fakt – podczas korzystania z starszych modeli ciężarówek nie będących dobrze zaprojektowanych spalanie może być dużo większe niż u nowszych konkurentów. I tak właśnie DAF projektuje coraz bardziej opływowe modele z dodatkami prowadnic przepływu powietrza czy osłonami przeciwsłonecznymi sprawiając, że samochód staje się bardziej aerodynamiczny stawiając mniejszy opór powietrza. Wynika z tego, że porusza się dużo łatwiej w przestrzeni autostrady i co za tym idzie spala mniej paliwa.

Zobacz również: https://grupadbk.com/autoryzacje/daf/daf-pojazdy/

Radość dla każdego kierowcy

Wnętrze ciężarówek marki DAF jest zawsze ładnie skrojone, przestronne i dobrze dopasowane sprawiając, że każdy kierowca jest szczęśliwy prowadząc ich samochody. Do najbardziej ekskluzywnych wyborów można zaliczyć skórzane wnętrze nowszych modeli zapewniając nieosiągalny do tej pory komfort jazdy stając się marzeniem kierowców. Kokpity wyposażone w układy sterowania temperaturą i klimatyzacją, skórzane, miękkie wnętrza i inteligentne systemy sprawiają, że aż chce się jechać!