DBK Fleet Management – uwolnij pełnie możliwości swojego pojazdu

Do najważniejszych zadań przedsiębiorcy, który posiada swoją własną flotę samochodów ciężarowych należy utrzymanie rentowności swojej firmy. Jak największa liczba przychodów i jak najmniejsze wydatki – to cechy do których dąży chyba każdy właściciel swojej firmy przewozowej. Aby doprowadzić do takiego stanu rzeczy należy zoptymalizować wszystkie koszty co niejednokrotnie jest bardzo trudne w pojedynkę. Dlatego też istnieją różne pomoce dzięki, którym przedsiębiorca może uwydatnić swoją prace i czuwać nad wszystkim na każdym korku – właśnie do takich zabiegów zostało stworzone autorskie oprogramowanie grupy DBK o nazwie DBK Fleet Management.

 

Korzyści pieniężne i kontrola każdego detalu firmy przewozowej

DBK Fleet Management to oprogramowanie, które zrewolucjonizuje zarządzanie Twoją firmą stając się perfekcyjnym udogodnieniem w tych ciężkich czasach. Posiada wiele zalet i ułatwi kontrolowanie swoich samochodów, ale i pracowników. Do najważniejszych atutów, za które cenione jest to autorskie oprogramowanie zależy;

-Redukcja wydatków na paliwo – to dla każdego przedsiębiorcy ,,płynne złoto”, które po zsumowaniu wszystkich tras wszystkich kierowców może osiągać niebotyczne rozmiary w skali miesiąca, a co dopiero roku. DBK Fleet Management będzie monitorował spalanie każdego kierowcy, bo nawet najbardziej oszczędna ciężarówka niewłaściwie kierowana może podnosić spalanie paliwa. Przez to kierownik będzie wiedział, którzy kierowcy jak wykorzystują swoje pojazdy.

-Nienormowany czas pracy kierowcy? – DBK Fleet Management na pomoc. Będzie on monitorował dokładnie kiedy dany kierowca powinien zrobić przerwę ułatwiając mu manualne odczyty z tachografu, a przez to ograniczy ryzyko nałożenia na niego kar finansowych

-Bezpieczeństwo sprawą nadrzędną – oprogramowanie posiada wbudowany GPS pozwalający na monitorowanie położenia ciężarówki na całym świecie. Przez to kierownik będzie mógł sprawdzać postępy swoich kierowców, a w razie kradzieży odnaleźć swoją ciężarówkę.

-Papierkowa robota przywala zarząd? – Ciągłe pilnowanie ubezpieczeń i przeglądów wielu samochodów może być bardzo trudne. Z DBK Fleet Management stanie się to banalnie proste – sprawdzi on każdy samochód i poinformuje o potencjalnych nieprawidłowościach bądź zbliżających się terminach.

Sprawdź: Rozliczanie czasu pracy kierowców – DBK Fleet Management

Wnioski

DBK Fleet Management to oprogramowanie, w które powinien zaopatrzyć się każdy przedsiębiorca w biznesie przewoźniczym jeśli tylko chce zarobić duże pieniądze. Ograniczenie strat w tym biznesie jest bardzo ważne, a ludzkie oko niestety nie zawsze dostrzeże każdy mankament.