Dobra organizacja kuchni kluczem do jej wygody

W dzisiejszych czasach piękne i ładnie zaprojektowane kuchnie cieszą oko. Jednak wygląd to nie wszystko, bo warto byłoby aby kuchnia jeszcze była przestrzenna i funkcjonalna. Zbyt duża ilość źle poukładanego asortymentu może być kluczowa w dobrym funkcjonowaniu kuchni, dlatego warto się zastanowić jak dobrze rozłożyć wszystkie swoje akcesoria, aby nie przeszkadzały w gotowaniu. Do tego przyda się akcesorium meblowe, które w dobry i szybki sposób zgromadzi akcesoria i ukryje je w dobrym miejscu. Właśnie takim jest kosz meblowy cargo.

 

Kosze meblowe cargo

Taki kosz meblowy w obecnych czasach jest niezastąpionym elementem wyposażenia kuchni pozwalających na jej fantastyczne uporządkowanie poprzez uporządkowanie konkretnych elementów. Rozmieszczenie ich w koszach cargo będących w zabudowie meblowej sprawia, że można oczekiwać ich łatwego i szybkiego dostępu. Dzieje się tak poprzez umieszczenie kosza na wysuwanej szafce ułożonej niczym szuflada – na szynach. Dzięki temu pełny wysuw szuflady jest jak najbardziej możliwy co ułatwia uporządkowanie wnętrza kosza i wygodę z jego korzystania.

Zachowanie prawidłowego porządku w kuchni łączącego swobodny dostęp do akcesoriów jest cechą, którą zdecydowanie każdy doceni.

Firma Furnica tworzy swoje kosze meblowe z dbałością o każdy detal. Materiał z jakiego używane są kosze meblowe to stal nierdzewna przystosowana do ciężkich, często wilgotnych warunków jakie panują w kuchni. Taki materiał nie straci na wyglądzie podczas funkcjonowania i sprawi, że za kilka lat będzie wyglądał tak pięknie jak w dniu zakupu. Do koszy meblowych najczęściej daje się naczynia. Jednak nie jest to wymóg i często ludzie umieszczają tam asortyment zależny od własnych preferencji. Do często umieszczanych artykułów można zaliczyć między innymi różnego rodzaju przyprawy, do których dobierane są wąsie półki i kosze cargo, bądź szersze w których mogą być umieszczane nawet patelnie czy też inne urządzenia z których korzysta się w kuchni.

Sprawdź: Kosze Cargo 15

Dodatkowe udogodnienia

Oprócz wszystkich powyższych atutów kosze cargo posiadają dodatkowo inne udogodnienia, o których nie sposób jest nie wspomnieć. Firma Furnica zastosowała do ich budowy specjalny cichy domyk, który ogranicza roznoszący się po całym mieszkaniu hałas wywołany strzelaniem drzwiczek o drewnianą podstawę. Dzięki temu cisza i spokój w kuchni będzie w pełni zachowana. Korzystanie z szafek w nocy i nad radem w obawie o obudzenie współlokatorów nie będzie miało miejsca – ciche szafki załatwią sprawę!

Posted in Dom