Pas do ostrzenia brzytwy – CraftPoint

Kaletnicy to nie tylko osoby, które zajmują się wyrobami z działu galanterii skórzanej, którą można nosić na co dzień. Co prawda w większości się tym zajmują, ale nie można odebrać im innych atutów. Jednym z dość niestandardowych produktów, które można znaleźć na sklepie Craftpoint jest pas do ostrzenia brzytwy. Niewiele osób wie, że coś takiego istnieje, a jednak jest to niezwykle ciekawy, ale i potrzebny przedmiot.

 

Jak na prawdziwego faceta przystało – równo przycięta broda, bądź gładka skóra wolna od nieestetycznych kosmków włosów to ważne elementy wyglądu. Aby utrzymać swoją skórę w takiej kondycji należy używać przyrządów do golenia – jedną z najpopularniejszych i od dawien dawna używanych są brzytwy. Dobra brzytwa musi być solidnie naostrzona, aby mogła spełniać swoją ważną funkcje. Z pasami do ostrzenia brzytwy od Craftpoint każda brzytwa będzie niezwykle ostra, a co za tym idzie będzie dobrze wykonywać swoje zadanie.

 

Zobacz: pas do ostrzenia brzytwy – CraftPoint

 

Charakterystyka produktu

W każdym zakładzie barberskim można spotkać fryzjerów, którzy używają brzytwy. Przy tak solidnej eksploatacji ważne jest ich regularne ostrzenie. Dobre używanie pasów do ostrzenia brzytwy sprawi, że będzie zawsze gotowa do usuwania zbędnego owłosienia.

Pasy do ostrzenia są wykonane ze specjalnej skóry naturalnej, która wzbogacona jest o metalowe ringi ułatwiające trzymanie pasa i przez to ostrzenie brzytwy.

 

Dlaczego pasy? Przecież w dzisiejszych czasach istnieje wiele łatwiejszych sposobów na ostrzenie.. Jednak miłość do tradycji połączona z wysoką funkcjonalnością wygrywa. Naturalny pas do brzytwy nie niszczy jej powierzchni sprawiając, że brzytwa będzie mogła być używana znacznie dłużej w bardzo dobrym stanie technicznym.

 

Podsumowanie

Każdy wprawiony Barber powinien posiadać w swoim asortymencie pas do ostrzenia brzytwy. Warto zakupić go w miejscu, które jak nikt inny zna się na skórze. W Craftpoint walka o każdy detal połączona z zamiłowaniem do tradycji sprawia, że pasy do ostrzenia dostępne w sklepie są jednymi z najlepszych jakie można zdobyć na rynku.