Poręcze łazienkowe

Osoby niepełnosprawne nawet w swoim domu spotykają codziennie wiele barier, które nie pozwalają im sprawnie i samodzielnie funkcjonować. Producenci różnorodnych sprzętów starają się wyjść im naprzeciw i tworzyć asortyment, który będzie pomagał im jak najbardziej stać się samodzielnymi. Szczególnie w łazience potrzebne są sprzęty, które pozwolą wykąpać się w wannie lub wziąć prysznic w komfortowych warunkach.

 

Poręcze dla niepełnosprawnych – solidne, wytrzymałe i pomocne

Poręcze dla niepełnosprawnych to asortyment, który ułatwia każdą kąpiel osobie, która ze względu na swój stan zdrowia, nie może wykąpać się w wannie lub wziąć prysznica samodzielnie. Dzięki tym prostym i funkcjonalnym poręczom można złapać się, by poczuć się bezpiecznie i pewnie biorąc prysznic. Są niezastąpione także przy wchodzeniu oraz wychodzeniu z wanny. To duże ułatwienie także dla opiekunów osób niepełnosprawnych, które pomagają im w takich codziennych kąpielach. Ciężar w dużej mierze opiera się na takiej poręczy, dlatego też opiekunowi łatwiej pomóc osobie niepełnosprawnej korzystać z łazienki.

 

Sprawdzone rozwiązanie

W dobrych sklepach internetowych oferujących produkty dla osób niepełnosprawnych można znaleźć oryginalne, świetnej jakości poręcze, które wykonane są w taki sposób, by osoba z nich korzystająca czuła się pewnie i bezpiecznie. W ofercie można więc znaleźć poręcze kątowe, poręcze uchylne, poręcze łukowo uchylne oraz poręcze proste. Wybór jest tak duży, że każdy bez problemu znajdzie odpowiedni rozmiarowo uchwyt, który nie tylko zmieści się w łazience, ale także który będzie stanowił idealną pomoc w utrzymaniu codziennej higien dla osoby niepełnosprawnej. Producenci zadbali bowiem o to, by ich mocowanie oraz jakość wykonania była na najwyższym poziomie, zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa. Biały kolor oraz nowoczesny design sprawia, że osoby niepełnosprawne nie muszą krępować się takiego asortymentu w swoich łazienkach. Można je kupić już od kilkudziesięciu złotych do około 200 zł.

Sprawdź nasze poręcze dla niepełnosprawnych – https://nieograniczeni.com/porecze-dla-niepelnosprawnych

Poręcze łazienkowe
5 (100%) 1 vote