Rejsy statkiem po Wiśle

Rejs statkiem to zawsze bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Płynięcie po tafli wody jest bardzo kojące. Dodatkowym atutem jest zwiedzanie miasta, przez które dana rzeka przepływa. Przykładem takiego miasta jest Kraków, przez które przepływa rzeka Wisła. To bardzo malownicze miasto, które zwiedzane z perspektywy wody nabiera nowego blasku. Ciekawym rozwiązaniem może być przeprowadzenie swojej imprezy w takich warunkach. Niewiele osób wie, ale na statku można również zorganizować swój event z pełnym wyposażeniem jakie prezentuje.

 

Wydarzenie okolicznościowe na statku

Impreza na statku jest idealna w przypadku chęci zorganizowania oryginalnego wydarzenia, którego nikt się nie spodziewa. Niezależnie od jego przyczyny – czy to urodziny, imieniny, jubileusz, wieczór panieński, kawalerski, a nawet impreza firmowa… Wraz z boatparty – firmą przygotowującą imprezy na statku każda z nich w 100% się uda. Dopasowane zostaną wszystkie szczegóły dopasowane pod dany typ eventu. Możliwości są bardzo duże i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Do najpopularniejszych z nich należą:

-Muzyka i światła klubowe – na parkiecie statku można z powodzeniem oddać się tanecznej zabawie! Dostępny jest DJ, który puszcza muzykę na czasie wraz z światłami, które wniosą odpowiedni klimat dla osób tańczących na pokładzie. W wielu imprezach taniec jest wręcz wskazany – dlatego taka opcja zostaje udostępniona na życzenie klienta.

-Atrakcje; chcąc zadziwić swoich gości można zamówić różnorodne atrakcje. Jedną z nich może być animator, który zachęci wszystkich do zabawy, a zwłaszcza najmniejszych z gości. Dla zabawienia starszych można pokusić się o pokaz barmański – bardzo widowiskowy i ciekawy spektakl. A jeśli już o barmanie mowa..

-Alkoholowe drinki na barze; barman jest gotów przygotować najbardziej rozmaite drinki na zawołanie każdego uczestnika rejsu. Pyszne, chłodne i procentowe napoje urozmaicą całą podróż.

-Catering – głodni goście nigdy nie są zadowoleni; grill wraz z przekąskami z pewnością się przyda!

-Uwiecznienie całej imprezy; na prośbę klientów możliwe jest również przeprowadzenie fotorelacji z imprezy. Dodatkowo można zamówić pamiątkowy filmik, do którego powrót przywoła czar wspomnień.

 

Podsumowanie

Rejsy po statku obecne są w największych miastach Polski – stąd każdy ma do nich stosunkowo bliski dostęp. Firma boatparty działa w takich miejscach jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice czy też Toruń.