Samochody używane najczęstszym wyborem przedsiębiorców

W dzisiejszych czasach ceny nowych samochodów ciężarowych osiągają niebotycznie duże kwoty. Na zakup takich ciężarówek często nie stać nawet bardzo doświadczone i cenione firmy przewozowe w Polsce, nie wspominając już o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem przewozowym, bądź próbują go rozkręcić. Nowe samochody co prawda są mniej awaryjne i dużo bardziej ekonomiczne, ale wzięcie kredytu na setki tysięcy złotych nie uśmiecha się nikomu. Dlatego też warto wybrać dobrego i sprawdzonego dealera samochodów ciężarowych, który posiada ugruntowaną renomę na rynku i sprzedaje używane samochody, które zostały dokładnie sprawdzone i nie posiadają jakiś ukrytych wad.

 

GIELDADBK – sprawdzony dealer używanych samochodów ciężarowych

Takim dealerem jest zdecydowanie GIELDADBK. Należy do Grupy DBK, która już od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce firm zajmujących się biznesem przewozowym. Oferują oni kompleksowe usługi od A do Z związane z ciężarówkami i ogólnie branżą TSL. Gwarantują oni bezpieczną sprzedaż dobrze sprawdzonych samochodów ciężarowych i naczep, dlatego nie ma co się obawiać. Dzieje się tak poprzez bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy – grupy najdokładniejszych i najbardziej wnikliwych mechaników sprawdzają gruntowanie od podszewki każdy pojazd. Rozglądają się za nim szukając ukrytych wad, wymieniają wszystkie nieszczelne przedmioty i wykonują różnego rodzaju testy sprawiając, że klient będzie w pełni zadowolony po zakupie takiego pojazdu. Na końcu po przejściu rygorystycznej kontroli poddawany on jest jeździe próbnej, gdzie w terenie można ocenić jak sobie radzi. Dzięki tym wszystkim procesom ma się pewność, że włożone pieniądze będą jednym wydatkiem na dłuższy czas związany z pojazdem, który się wybrało. Gwarantowany bezpieczny zakup z dodatkiem historii pojazdów – to GIELDADBK.

 

Trochę o historii firmy..

Dlaczego kupno samochodów używanych w sklepie GIELDADBK staje się dobrym rozwiązaniem? Jest to największa firma w Polsce zajmująca się branżą TSL. Doświadczenie do najważniejsza cecha, której nie da się podrobić ani kupić. Pewny dealer to ten, który dobrze zna się na przedmiotach, które sprzedaje. A tak zdecydowanie można powiedzieć o Grupie DBK. Sieć jaką rozwinęli dotyka dosłownie każdej płaszczyzny biznesu transportowego na którym znają się jak nikt inny. Dodatkowo można pokusić się o zakup dopasowanych do ciągników siodłowych naczep bądź przyczep renomowanych firm tworząc kompleksowy pojazd do przewożenia materiałów w każdych warunkach.