Wynajem samochodu ciężarowego – z czym to się je?

Wynajem samochodów ciężarowych jest fantastycznym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy nie posiadającego w danym momencie samochodu do wykonania konkretnego zlecenia. Jest to bardzo ważne, gdyż zlecenia to nie tylko dodatkowy pieniądz, ale także renoma, którą należy budować na rynku przewoźniczym aby ciągle piąć się w górę w drabince rankingowej. Dodatkowo w momencie awarii samochodów ciężarowych niejednokrotnie idą one ,,na dłuższy urlop”, a będąc nieużywane nie zarabiają pieniędzy dla firmy. Zlecenia stoją, a dystrybutorzy są niezadowoleni. W takich sytuacjach wynajem z firmą TRUCKCARE wydaje się perfekcyjny. Firma ta jest na rynku od wielu lat i zna się na rzeczy. Posiada kompleksowe usługi z każdej płaszczyzny ciężarówek dając pewność wynajmującemu, że zostanie dobrze obsłużony. Profesjonalizm i elastyczność dopięta przejrzystymi warunkami umowy sprawiają, że opinia wśród klientów którzy skorzystali z tych usług jest najwyższy z możliwych.

 

Zalety wynajmu samochodów ciężarowych

Zakup ciężarówki to na pierwszy rzut oka dobra inwestycja dla przedsiębiorcy. Jednak wgłębiając się w temat wiąże się z tym wiele kaprysów takich jak ciągłe chodzenie po ubezpieczalniach w momencie wystąpienia jakiś wypadków, dotrzymywanie badań technicznych czy naprawa awarii. Dodatkowo w miarę korzystania z samochodów ciężarowych ich wartość maleje co przynosi dodatkowe stary. W momencie wynajmu odpada większość zobowiązań dlatego też taka opcja wydaje się bardzo korzystna. Płaci się miesięczną, ustaloną kwotę za użytkowanie samochodu mając pewność utrzymania stałych kosztów, a co za tym idzie długofalowego przewidzenia wydatków przez firmę. Dodatkowa oszczędność czasu – wszystkie papiery wymienione powyżej zostają zapewnione przez wynajmującego stąd odpada przedsiębiorcy wiele czynników, o których musiałby myśleć w momencie posiadania własnego pojazdu. Nie ma niespodziewanych wydatków – za awarie i usterki odpowiedzialny jest wynajmujący także zapewnia to też bezpieczeństwo użytkowania – w sytuacji posiadania własnego samochodu ciężarowego w który zostało włożone dużo pieniędzy, a mającego jakąś ukryta wadę przedsiębiorca może stracić fortunę..

Zobacz również: Wynajem samochodów ciężarowych – Truckcare

Rodzaje wynajmu

Do najpopularniejszych opcji wynajmu należeć będzie wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Wynajem krótkoterminowy dobry jest dla klientów indywidulanych bądź tych, którzy napotkali na swojej drodze niespodziewane incydenty jak awarie i usterki i ich samochód jest w naprawie. Wynajem długoterminowy idealny jest dla przedsiębiorcy uderzającego w daleki rynek na dłuższy okres czasu zapewniając stabilny wpływ i wypływ dochodów a co za tym idzie oszacowanie zarobków.